Kjo video është bërë virale

Kjo video është bërë virale

Një video e publikuar në rrjetet sociale, e cila paraqet një luan të madh deti, që  përpiqet të vjedhë peshk në një kamion ka ngjallur reagimin e mijëra përdoruesve.

Incidenti ndodhi në Gadishullin Kamçatka (në lindje të Rusisë) dhe u kap nga një kalimtar u përhap në rrejte ku mori mijëra pëlqime dhe qindra komente, përcjell rtv21.tv

Kalimtarët nuk bënin asgjë për të parandaluar që kafshën të arrinte qëllimin e saj. Videoja në Facebook mund të shihet se kafsha qëndron “lart” dhe arrin të njëjtën lartësi si automjeti.
Në video gjithashtu mund shihet se disa metra larg, një luan tjetër deti është duke sulmuar nga një qen./21Media