Ja me kë është në lidhje "Lukasi"

Ja me kë është në lidhje “Lukasi”

“Kloni” ishte një ndër serialet më të pëlqyer. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Me siguri se nuk i keni harruar as protagonistët e serialit.

Murlio Benici është një ndër aktorët që ka bërë bujë të madhe te publiku me interpretimin e rolit të “Lukasit”, shkruan rtv21.tv

Shumë vite kanë kaluar dhe personazhet kanë ndryshuar, po ashtu edhe jeta e tyre private. “Lukasi” është  në lidhje me aktoren e famshme braziliane Debora Falabella, e cila në serial luante rolin e vajzës së tij, Mel.

Shikoni më poshtë disa fotografi të bukura të çiftit të cilët duket shumë të pranë njëri-tjetrit./21Media