Fotografi e shkrepur vite më parë

Loading...

Fotografi e shkrepur vite më parë

Sot të gjithë e shfrytëzojnë rastin për t’i shprehur dashurinë personit të zemrës. E kështu ka vepruar edhe Lulja bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Mehedin Përgjegjaj.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të shkrepur vite më parë, ndërsa ka lënë një mbishkrim urimi për Medën në ditën e të dashuruarve, shkruan rtv21.tv

“Të dua, urime Shën Valentini”- ka shkruar Lulja sipër fotos.

Ndryshe, kujtojmë se Luljeta dhe Meda janë martuar vite më parë, ndërsa martesa e tyre është bekuar me katër fëmijë./21Media

Love you happy Valentin ❤💋💋💋💋

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on