Lulja dhe Vjollca argëtohen bashkë

Loading...

Lulja dhe Vjollca argëtohen bashkë

Edhe pse nuk është fytyrë publike, Luljeta, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj – Meda po fiton vëmendje të madhe të shtypit rozë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e tyre fotografi të ndryshme nga përditshmëria, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Lulja ka publikuar fotografi dhe video nga udhëtimi i saj në Lyon të Francës, ku ka shkuar bashkë me këngëtaren Vjollca Haxhiu, me të cilën ka raporte shumë të mira.

Të dyja duket se po argëtohet mjaft shumë së bashku./21Media

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on