Lumi B po ia ruan çantën simpatisë

Lumi B po ia ruan çantën simpatisë

Reperi i njohur Lum Berisha para pak ditësh publikoi këngën “Simpatia” në bashkëpunim me Dhurata Dorën , e cila po pritet mjaft mirë nga publikun.

“Simpatia” është remake e këngës më të njëjtin titull të cilën së pari e kënduan Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi në vitin 1997.

Ndërkaq sot reperi ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet ulur në një karrike në të cilën është e varur një çantë. “Tu ja rujt çantën simpatis”, ka shkruar Lumi poshtë fotos. Kurse se për cilën “simpati” është fjala Lumi nuk e  ka bërë të ditur./21Media