Çifti duket shumë bukur

Çifti duket shumë bukur

Reperi i njohur, Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda janë pjesë e çifteve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ata ka vite që janë të martuar dhe janë prindër të një djali, i cili quhet Blini, shkruan rtv21.tv

Çifti nuk heziton asnjëherë që lumturinë familjare ta bëjnë publike edhe në rrjetet sociale. Së fundmi, ka qenë Miranda, e cila ka publikuar një fotografi e Lumin, në tëcilë dyshja shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit.

 

“Lamborghini Hustle” titullohet projekti i fundit i reperit të cilin e solli në bashkëpunim me Bardullën në muajin dhjetor./21Media