Befasia e radhës e Lumit

Befasia e radhës e Lumit

Një ndër reperët më të pëlqyer, Lumi B ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Sipas reperit, ky projekt i ri do të publikohet këtë javë, mirëpo pa specifikuar me cilën datë. Kështu së paku u bë e ditur nga storia e tij e Instagramit, ku shkruan: “Diçka po vjen këtë javë”.

“Pse m’le” mban titullin projekti i fundit i tij, që e ka publikuar më 3 tetor të vitit të kaluar. Projekti i Lumit u pëlqye shumë nga adhuruesit e muzikës së tij dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 3 milionë klikime./21Media