Festimi e Gresa të lumtur përkrah njëri-tjetrit

Festimi e Gresa të lumtur përkrah njëri-tjetrit

Artisti i mirënjohur shqiptar, Lyrical Son dhe gruaja e tij, Gresa këtë vit festuan 5-vjetorin e martesës. Dashuria e tyre dita-ditës vetëm po rritet dhe ata po e dëshmojnë se sa të lumtur janë përkrah njëri-tjetrit. Këtë e dëshmuan edhe me imazhin e fundit, po shkëlqejnë.

“Si me i pas ka 19 vjet”, ishte mbishkrimi i fotografisë që publikoi artisti, transmeton rtv21.tv

Ata janë prindër të dy vajzave, Evës dhe Erikës./21Media