Majk po bëhet gati për bombën e re 

 Majk po bëhet gati për bombën e re 

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Kastriot Rexha apo siç njihet me emrin artistik Majk po punon në projektin e tij më të ri, shkruan rtv21.tv

Majk ka postuar një foto në storie të rrjetit social Instagram ku shihet në studio duke punuar këngën e re.

“Tu punu me vullnet tmadh edhe dashni, si me kon hala kanga jem e par..” ka qenë mbishkrimi që ai i ka lënë fotos.

Ndryshe “Le t’xhelozojn” është kënga e fundit nga Majk në bashkëpunim me Onatin./21Media

17842359_773469362809431_1192538281_n