Zëri i tij i tërheq edhe fanset e vogla

Zëri i tij i tërheq edhe fanset e vogla

Reperi shumë i dashur për publikun,  Kastriot Rexha apo siç njihet me emrin artistik Majk ka një numër të madh të fansave që e duan dhe e ndjekin atë e në mesin e tyre edhe shumë fanse të vogla me njërën prej të cilave ai është takuar sot.

Majk ka publikuar një foto në Instagram me një fanse të tij, në të cilën foto i bashkëngjiti edhe një shkrim.

“Kjo bukuroshja e vogel me fans te vetin, i du fmit bre..” ka shkruar reperi mbi foton e publikuar.

Ndryshe “Le t’xhelozojn” është kënga e fundit nga Majk në bashkëpunim me Onatin./21Media