Kampionia olimpike Majlinda Kelmendi ka kryer me sukses operimin në shpinë të quajtur Discus Hernia

Kampionia olimpike Majlinda Kelmendi ka kryer me sukses operimin në shpinë të quajtur Discus Hernia

Majlinda duket mirë dhe këtë e ka konfirmuar edhe trajneri i saj, Driton Kuka, në profilin e tij në Facebook.

“Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!”, ka shkruar Kuka./21Media