Kida duket shumë tërheqëse në videoklip

Kida duket shumë tërheqëse në videoklip

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Orhidea Latifi, e njohur si Kida, publikoi këngën e re, “Malli”. Kënga u shoqërua me videoklip të realizuar nga “Sekuencë”.

Ndërsa, për tekstin u përkujdesën Lyrical Son, Erno dhe Kida, kurse për muzikën K-Master dhe Strike Beatz, transmeton rtv21.tv

Artistja duket shumë tërheqëse në videoklipin e këngës së re./21Media