Ndeshja nis në ora 20:45

Ndeshja nis në ora 20:45

Manchester United dhe Sevilla takohen në ndeshjen e dytë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare ku nuk ka shumë befasi. Kujtojmë se ndeshja e parë mes Sevillas dhe Unitedit kishte përfunduar 0-0.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Smalling, Young, Matic, Fellaini, Lingard, Sanchez, Rashford, Lukaku

Sevilla: