United në kërkim të një sulmuesi

United në kërkim të një sulmuesi

Dëmtimi i Marcus Rashford, ka bërë që drejtuesit e Manchester United të futen në merkato për të kërkuar një sulmues.

Drejtuesit e United po ndjekin me shumë kujdes situatën e Krzysztof Piatek tek skuadra e Milanit.

Polaku nuk ka shumë hapësira tek kuqezinjtë dhe anglezët po kërkojnë që të përfitojë.

Sipas medias angleze, klubi i Premier Leagues dëshiron që ta marrë sulmuesin në formën e huazimit deri në fund të sezonit.