Fajti publikoi Marijuanën

Fajti publikoi Marijuanën

“Marijuana” është projekti më i ri muzikor i reperit Fajt, i cili është publikuar sot. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet reperi kurse producent është Genc Prelvukaj.

Kënga vjen e shoqëruar edhe me videoklip i cili është realizuar nga Black Fish Entertainment./21Media