Marseille dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte finalen e madhe të Ligës së Europës

Loading...

Marseille dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte finalen e madhe të Ligës së Europës

Ndeshja do të zhvillohet në Lyon të Francës dhe fillon nga ora 20:45. Te dy trajnerët kanë të gjithë lojtarët në dispozicion dhe nuk pritet ndonjë munges e madhe në të dy taborët.

Formacionet e mundshme të ndeshjes mund të jenë këto:

Marseille: Pele; Sarr, Rami, Gustavo, Amavi; Lopez, Sanson; Thauvin, Ocampos, Payet, Germain.

Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Godin, Savic, Luis; Correa, Gabi, Saul, Koke, Costa, Griezmann.