Duda, zyrtarisht i martuar Reperi i njohur, Duda ka një kohë të gjatë që ka një lidhje të fortë nga e cila edhe ka marrë epitetin baba tre herë, shkruan rtv21.tv

Loading...
Duda, zyrtarisht i martuar

Reperi i njohur, Duda ka një kohë të gjatë që ka një lidhje të fortë nga e cila edhe ka marrë epitetin baba tre herë, shkruan rtv21.tv

Edhe pse një kohë të gjatë që është i martuar dhe jeton së bashku me gruan e tij, ai ka anashkaluar procedurën e kurorëzimit të cilin ka vendosur që ta përmbush sot.

Duda ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet bashkë me bashkëshorten e tij, duke u martuar në bazë të ligjit.

“Zyrtarisht i martuar”, ka qenë mbishkrimi që reperi i ka lënë fotos./21Media

Duda

SHPËRNDAJE

Facebook