Adelina Tahiri pas martesës lë Shkupin

Adelina Tahiri pas martesës lë Shkupin

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri ditë më parë është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Në një fotografi që së fundmi, Adelina ka publikuar në rrjetin social Instagram, duket se ajo po kalon kohë shumë të mirë në Vjenë bashkë me personin e saj të zemrës.

Dy gota shampanjë shihen në foto ndërsa nuk ka munguar dhe shënimin romantik. “Dashuria është dashuri”, shkruan Adelina.

Ndryshe, kujtojmë se “S’je normal” është kënga e fundit nga Adelina e publikuar pesë muaj më parë./21Media