Kështu e ka uruar Lyrical Son

Kështu e ka uruar Lyrical Son

Rep-artisti i njohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun, Mc Kresha, feston sot ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi nga shoku dhe bashkëpunëtori i tij, Lyrical Son.

Ai ka publikuar në InstaStory një fotografi të tyre të shkrepur gjatë një koncerti, teksa ka lënë një mbishkrim urimi.

 “Tash e përgjithmonë, urime ditëlindjen vëlla”, ka shkruar Lyrical Son.

Ndryshe, “Rick Ross” është projekti i fundit muzikor nga MC Kresha në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Llunin. Kënga ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media