Publikuan një fotografi e bukur me të bijën

Publikuan një fotografi e bukur me të bijën

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, dje janë bërë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me një emër të veçantë, Ayana Xhaka.

Prindërit e bukuroshes ndanë një imazh të bukur me të bijën, ku shihen duart e tyre. Në këtë postim nuk munguan urimet e shumta nga miqtë e familjarët e tyre, transmeton rtv21.tv

Graniti dhe Leonita u martuan në vitin 2017./21Media