"Rrugës..."

“Rrugës…”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Zemër”, kënga që Dhurata e ka publikuar në muajin prill në bashkëpunim me reperin algjerian, Soolking, rezultoi një sukses i madh për dyshen.

Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 335 milionë klikime në Youtube.

Pas suksesit të kësaj kënge, Dhurata pritet që të vijë me diçka të re.

Këngëtarja njoftoi ndjekësit përmes një fotografie në Instagram, se një këngë e re është rrugës./21Media

 

View this post on Instagram

 

Rruges…

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on