Dedikim emocional

Dedikim emocional

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i është kthyer rrjeteve sociale pasi ka kohë që nuk ka qenë aktive.

Morena bëri një dedikim emocionues për babain e tij me të cilin është shumë e lidhur, shkruan rtv21.tv

“Sot po shkruaj një letër për ty dhe pa dashje më dolën lotët…”, kështu e ka filluar shkrimin Morena.

Ndryshe, një skandal që ka të bëjë me veturën e Morenës, të cilën ajo e solli në Kosovë, bëri bujë të madhe, mirëpo këngëtarja ende nuk është prononcuar rreth këtij rasti.

Projekti i fundit muzikor i Morenës është “MISSED CALL”, i cili është publikuar më 20 tetor deri tani në Youtube numëron rreth 900 mijë klikime./21Media