Aurela publikoi projektin e ri

Aurela publikoi projektin e ri

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe, sot publikoi projektin e saj më të ri, me titull “Më mbaj”. Për muzikën u përkujdesën Gent Myftaraj dhe Aurela Gaçe, për tekstin MUMA, për vizuelizimin Max Production, transmeton rtv21.tv

Ky është projekti i dytë i artistes për këtë verë, pas bashkëpunimit me Genc Prelvukajn. Dyshja kanë sjellë këngën “Adrenaline” para një muaji./21Media