“Më shumë se e bukur je” publikohet nga Edona Reshitaj

1 min read

Një projekt i veçantë dedikuar femrave, me qëllim që të shohin përtej bukurisë për të arritur gjëra më me vlerë në jetë është publikuar nga artistja, Edona Reshitaj. 

Kënga titullohet “Më shumë se e bukur je”, dhe është publikuar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vet Edona, kurse inqizimin, miksimi dhe masterizimin e bëri Tomor Kuçi.

Edonën e keni parë të angazhuar në projekte të shumta qoftë në teatër e qoftë filmike./21Media