Babai me dy djemtë e tij duken shumë 'cool'

Babai me dy djemtë e tij duken shumë ‘cool’

Këngëtari i mirënjohur, Mehedin Pergjegjaj, ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto me dy djemtë e tij.

Çka e bën interesante këtë foto është se Meda bashkë me dy djemtë e tij janë veshur njësoj.

Komente dhe pëlqime të shumta ka marrë fotoja nga fansat e Medës./21Media