Çifti duket për mrekulli

Çifti duket për mrekulli

Ata janë ndër çiftet më simpatike dhe të dashura të estradës muzikore. Bëhet fjalë për këngëtarin e mirënjohur, Medën dhe bashkëshorten e tij, Luljetën, të cilët janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ku numërojnë mijëra ndjekës.

E kur jemi te këto të fundit, sot bukuroshja e Medës publikoi një fotografi të bukur, në të cilën shihet me bashkëshortin e saj, shkruan rtv21.tv

Të veshur me ngjyrat bardhë, verdhë dhe zi, Lulja dhe Meda duken mjaft bukur në imazhin e fundit, që Lulja postoi sot në instagram për 124 mijë ndjekësit e saj.

Në imazhin e fundit, çifti po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

@mehdin_pergjecaj @labinotsgash

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Kujtojmë që, Meda është i martuar me Luljetën qe sa vite dhe  së bashku kanë katër fëmijë./21Media