Çifti duket për mrekulli

Çifti duket për mrekulli

Një ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare është këngëtari Meda. Krahas angazhimeve në muzikë, këngëtari aktiv po tregohet edhe në rrjete sociale.

Kur jemi te këto të fundit, Meda në instagram, ku numëron 248 mijë ndjekës pak më parë publikoi një imazh tejet të bukur me bashkëshorten e tij, Luljetën.

Të veshur mjaft elegant, Meda dhe Lulja duken mjaft bukur në imazhin e fundit, i cili po pëlqehet dhe komentohet mjaft, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që Meda është i martuar me Luljetën prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve, tre djemëve dhe një vajze./21Media