Datë e shënuar për familjen e Medës

Datë e shënuar për familjen e Medës

Sot në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Medës ka festë. Babai i këngëtarit sot feston ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me rastin e datës së shënuar të babait, këngëtari i njohur publikoi një imazh të bukur me të atin.

Krahas fotografisë, Meda e uroi babain, me ç’rast shkroi: Urime ditelindjen babi ma i miri ne bot, si dhe i shtoi dy emoji, njërin të globit dhe tjetrin të zemrës.

Kujtojmë që, Meda është i martuar me Luljetën qe sa vite dhe  së bashku kanë katër fëmijë./21Media