Mehdin Përgjegjaj njihet si një këngëtar që çdo këngë e bën hit

Mehdin Përgjegjaj njihet si një këngëtar që çdo këngë e bën hit

Siç duket dashuria e ka bërë Medën të lumtur, pasi kënga e tij e fundit quhet “Happy”, shkruan rtv21.tv.

Kënga e cila është shoqëruar edhe me klip është prodhuar nga EmraCom, me muzikë dhe orkestrim të Alban Furtunës si dhe me tekstin e Ghulos, shkruan rtv21.tv.

Kjo këngë erdhi vetëm një  ditë pas publikimit të këngës së tij të fundit me Nurteel e quajtur “N’extrem”, e cila këngë për 1 ditë ka arritur të mbledhë mbi 300 mijë klikime në YouTube./21Media