Publikojnë fotografi të veçanta nga dasma

Publikojnë fotografi të veçanta nga dasma

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës. Çifti mbretëror ka publikuar disa fotografi nga dasma madhështore. Seti i fotografive fillon me një fotografi të mahnitshme bardhë e zi të Meghan dhe Harry brenda kështjellës Windor, transmeton rtv21.tv

Në fund të këtij postimi në Instagram, çifti mbretëror ka falënderuar fansat për dashurinë dhe mbështetjen.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që na ofruat. Këtë ditë e keni bërë edhe më domethënëse”, thuhet në mesazhin e Dukës dhe Dukeshës.

View this post on Instagram

 

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St George’s Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song “This Little Light of Mine” was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton/Joe Short (B&W); PA (color) ©️SussexRoyal (B&W images and video)

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Para dy javësh Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë. Ata kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Archie Harrison./21Media