Beren me suksese të reja

Beren me suksese të reja

Vogëlushja nga Turqia, Beren Gokyildiz u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të famshëm si “Melek” në serialin “Nëna”.

Ndonëse është vetëm 9-vjeçare me origjinalitetin dhe aktrimin perfekt ka arritur që të fitojë zemrat e publikut, shkruan rtv21.tv.

Aktoja përveç që i dha jetë rolit të “Melekut”, gjallëroi kinematografinë turke edhe më shumë me origjinalitetin e saj.

Tani vogëlushja shumë e talentuar e cila fitoi edhe çmimin si “aktorja më e mirë e vogël” është bërë pjesë e një seriali të ri i cili ka filluar të shfaqen epsiodet e para.

Beren tani është pjesë e serialit “Kizim Dizisi” serial ky i bazuar në një prodhim korean të titulluar “Vajza ime”.

Në këtë projekt serik shpaloset një histori e dhimbshme e një bije dhe babai./21Media

 

View this post on Instagram

 

#Repost @kizimdizisi with @get_repost ・・・ İşte ilk tanıtım…part3 “Kızım” yakında @tv8 ‘de!

A post shared by Beren Gökyıldız (@berengokyildiz_official) on