Melinda me lëvizje të veçanta për fansat e saj

Melinda me lëvizje të veçanta për fansat e saj

Këngëtarja, Melinda Ademi është njëra ndër emrat më të rinjë të skenës muzikore shqiptare.

Bukuroshja 25 vjeçare, këtë verë ka publikuar dy projekte muzikore. “Pika Pika” dhe “A po don pak”, të cilat janë pëlqyer mjaft nga publiku. Ajo njihet edhe për linjat e saj trupore dhe repturën e saj, shkruan rtv21.tv.

Melinda ka performuar në shumë mbrëmje muzikore dhe është veçuar për nga veshjet dhe lëvizjet e saj. Në mbrëmjen e fundit, në të cilën ka performuar Melinda bëri “twerk” me veshjen e saj provokuese.


Kënga e fundit e këngëtares “A po don pak” e publikuar para një muaji është klikuar më shumë se 3 milionë herë në kanalin Youtube./21Media