Melinda ka vënë në pah format trupore

Melinda ka vënë në pah format trupore

Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 890 mijë ndjekës.

Melinda ka pozuar në veshje sportive, teksa ka vënë në pah format trupore, shkruan rtv21.tv

“Ik bre mos m’shko nerva”, ka shkruar reperja krahas fotografisë e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e Melindës “A po don pak” e publikuar në muajin gusht ka arritur më shumë se 3 milionë klikime në Youtube./21Media