Një nënë e përkushtuar

Loading...

Një nënë e përkushtuar

Shumë njerëz mund të jenë kuriozë të dinë se si e fillojnë këngëtaret shqiptare. Natyrisht mëngjeset e tyre janë të ëmbla dhe zhurmshme njëkohësisht.

Ishte Miriam Cani ajo që sot ka publikuar një fotografi ku shfaqet duke puthur vajzën e saj Ameli, shkruan rtv21.tv

“Mirëmëngjesi nga parajsa”, ka shkruar Miriam në Instagram./21Media