Këngëtarja me mesazh

Këngëtarja me mesazh

Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi pas një postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram, ka vë në dyshim fansat për lidhjen e saj.

Vite më parë, 49 vjeçarja ka qenë në lidhje me reperin kosovar, Mc Kresha, por lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë dhe artistët kanë ndarë rrugët e tyre. Ndërsa vitin e kaluar ajo ka marrë një propozim për fejesë nga Shpëtim Karakushi, çifti thuhet se kanë bashkëjetuar për pesë vite. Mirëpo, Rozana tani ka vën dyshime mbi lidhjen e saj!

 

“#shakaterozit”, ka shkruar Rozana në foton e postuar.

View this post on Instagram

 

#shakatèerozit

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Ky mesazh i shkruar nga këngëtarja, ka marrë mbështetjen e shumë artistëve. Bleona Qereti dhe Fjolla Morina janë disa nga artistet që kanë mbështetur Rozin./21Media