Mesfushori i Real Betis Dani Ceballos dëshiron që të bashkohet me Barcelonën para Real Madrid-it, teksa mendon të ardhmen e tij

Mesfushori i Real Betis Dani Ceballos dëshiron që të bashkohet me Barcelonën para Real Madrid-it, teksa mendon të ardhmen e tij

Forma impresive e Ceballos për spanjën në kampionatin evropian për moshat nën 21 vjeç, ka ndezur garat për blerjen e tij, me skuadra si Atletico Madrid e Juventus të interesuara për shërbimet e spanjollit, shkruan rtv21.tv.

Ai është i gatshëm për blerje për 15 milionë euro, dhe Ceballos dëshiron një lëvizje drejt Camp Nou-s, pasi Barcelona është një skuadër shumë e dashur për të./21Media