Shfaqen të veshur me të bardha në klip

Shfaqen të veshur me të bardha në klip

Dy artistët e njohur të skenës, Tayna dhe Mozzik kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët të titulluar “Edhe ti”, shkruan rtv21.tv

Tayna dhe Mozzik për projektin e tyre të ri muzikor kanë thënë se do të jetë një mega hit.

Përmes një fotografie të shkrepur gjatë xhirimeve të videoklipit, artistët kanë treguar se kënga do të publikohet më 28 janar.

 

View this post on Instagram

 

28.01 Tayna ft. Mozzik – Edhe ti 🤑

A post shared by Tayna (@tayna) on

Në vitin 2019, si Mozzik ashtu edhe Tayna sollën projekte të ndryshme si solo ashtu edhe bashkëpunime, të cilat morën miliona klikime në YouTube. /21Media