Në këtë vend po pushon Tayna

Në këtë vend po pushon Tayna

Rep-artistja e njohur, Tayna pas një vere me projekte e mbrëmje të shumta muzikore, ka gjetur pak kohë për pushime.

Tayna e cila dje rrëmbeu vëmendje të madhe me fotografinë në bikini, ka zgjedhur dhe The Hamptons si destinacion për pushime.

The Hamptons është vend turistik në New York i cili rreth vetës mbledh njerëzit e pasur.

 

View this post on Instagram

 

Hot girl summer just started for me

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna në New York po shoqërohet nga modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një video me reperen, teksa ka shkruar “ne jemi jashtë mirupafshim”.

Ndryshe, “Bye Bye” është projekti i fundit muzikor që Tayna solli në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 13 milionë klikime në Youtube./21Media