E keni parë këtë tatu në trupin e Messit

E keni parë këtë tatu në trupin e Messit

Ka shumë njerëz që pëlqejnë tatuazhet, e ato i bëjnë për të kujtuar diçka të veçantë, për të shkruar një emër të një personi të dashur, vizatuar një figurë që i lidh me ndonjë gjë në jetën e tyre ose edhe për arsye tjera.

E njëri prej dashamirësve të tatuazheve është edhe ylli i Barcelonës Lionel Messi i cili në trupin e tij ka jo pak tatuazhe, shkruan rtv21.tv

Por në tani në fotografinë e postuar nga ai në Twittter u zbulua një tatu më e veçantë dhe provokuese e futbollistit.

Ai në fund të barkut të tij ka figurën e buzëve, të cilat në atë rast simbolizojnë puthjen.

E bëri me qëllim apo i iku rastësisht nuk është tani më edhe aq me rëndësi/21Media