Neymar kthehet për të provuar një eksperiencë tjetër

Neymar kthehet për të provuar një eksperiencë tjetër

Edhe pse reagimet ndaj vendimit të tij për t’u larguar nga Barcelona nuk ishin të mira, Neymar zgjodhi të kthehet në Spanjë për të provuar një eksperiencë tjetër.

Lionel Messi nuk ka mund të qëndrojë pa u argëtuar së bashku me bashkëlojtarin e tij Gerard Pique derisa bëjnë një foto me Neymar dhe Luis Suarez.

Messi ka postuar fotografinë në Instagram së bashku e mbishkrimin “Volvio”, i cili nga spanjollishtja përkthehet si “ai është kthyer”.

Duket se pavarësisht të gjithave miqësia është më e fortë se çdo gjë tjetër për futbollistët.