Reagon sërisht menaxheri i On Records

Reagon sërisht menaxheri i On Records

Dy reperët e njohur, vëllezërit Mozzik dhe Getinjo sot kanë njoftuar se nuk janë më pjesë e kompanisë “On Records”.

Lajmet lidhur me këtë çështje ata kanë pushtuar mediat rozë, ndërsa po vazhdon të flitet ende për këtë largim për shkak të replikave që reperët dhe menaxheri i On Records po i kthejnë njëri-tjetrit.

Pas deklaratës së fundit nga Mozzik i cili ka thënë ka thënë se kompania në fjalë kanë fituar qindra e mijëra euro nga ai,  ka reaguar Met Elshani, menaxheri i On Records.

Ai ka thënë se kush do që luan këngët e Mozzik dhe Getinjos pa lejen e tyre do të ndiqet penalisht, pasi On Records mban të gjitha të drejtat e projekteve.

Lexoni më poshtë deklaratën e plot të tij./21Media