Jashari: Vizita nderon sakrificën e të rënëve për liri

Jashari: Vizita nderon sakrificën e të rënëve për liri

Sakrifica e familjes Jashari është akt frymëzues, ka thënë Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta gjatë vizitës që i bëri sot Prekazit. Ndërsa pasdite Meta u takua me liderët e opozitës Ymerin dhe Mustafën./21Media