Mihrija tregon format e saj trupore

Mihrija tregon format e saj trupore

Këngëtarja e mirënjohur, Mihrije Braha ka zgjedhur që të largohet nga angazhimet e shumta dhe të kalojë kohë duke u relaksuar.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën shihet se është në bregdet e veshur me bikine rozë.

“Plazhi te Shkëmbi Kavajës….ç’far moti a?deti i trazuar……M B” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos./21Media