Këngëtarja vjen me foto të reja nga pushimet e saj

Këngëtarja vjen me foto të reja nga pushimet e saj

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha ende është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto gjatë gjithë kohës, shkruan rtv21.tv.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me bikini, e cila duket mjaft mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

51 vjeçarja, është e martuar me këngëtarin dhe moderatorin e njohur, Naim Abazi dhe kanë një djalë, Platorin./21Media