Mihrija rikthehet me këngën "Kollaj"

Mihrija rikthehet me këngën “Kollaj”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha pas një pauze të gjatë në skenë u rikthye me këngën “Kollaj”. Për videoklipin u përkujdes MProduction, për tekstin dhe muzikën Arsim Bunjaku, kurse për orkestrimin Astrit Halimi dhe Lul Vushtrria (Studio One), transmeton rtv21.tv

Mihrija që nga paraqitja e parë skenike, arriti të krijojë lidhshmëri me audiencën dhe gjithmonë në paraqitjet e saj barti sharmin dhe elegancën, që e posedon edhe tash./21Media