"Sot dot pi" thotë Mimoza

“Sot dot pi” thotë Mimoza

Pas suksesit të këngës “Mu ma le fajin”, këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra ka sjellë për fansat e saj edhe një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Sot dot pi”, mban titullin kënga e re e Mimozës, e cila vjen në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë kantautori, Irkenc Hyka./21Media