Mimoza po shijon pushimet

Mimoza po shijon pushimet

Këngëtarja e mirënjohur, Mimoza Shkodra është aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundi, Mimoza ka publikuar në Instagram disa fotografi në të cilat shihet në plazh, teksa pozon në bikini, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

🏖🌞

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

🐠#Dsquared2

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

🌴🌴🌴🌴

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Ndryshe, “T’lutem” është projekti i fundit muzikor nga Mimoza në bashkëpunim me Skerdin. Kënga ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media