Janë publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm Italian, Matteo Salvini

Loading...

Janë publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm Italian, Matteo Salvini

Ai shihet në krahët e prezantues së njohur, Elisa Isoardi, duke shijuar pushimet së bashku. Çifti u pa duke u puthur e përkëdhelur në publik, kështu duke treguar për dashurinë e madhe që kanë ndaj njëri-tjetrit.

Këto foto janë publikuar nga revista “Chi”, e cila gjithashtu pak javë më pari pati zbuluar se çifti kanë nisur zyrtarisht bashkëjetesën, në qendër të Romës.

Historia e dashurisë së tyre u zbulua në vitin 2015 dhe më pas u konfirmua edhe nga vetë ata./21Media