Dyshja duken për mrekulli

Dyshja duken për mrekulli

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj kanë shumë vite që janë bashkë dhe kanë një dashuri të madhe me njëri-tjetrin.

Çifti i dashur për publikun Miram Cani dhe Alban Skenderaj, në imazhin e fundit shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Në një fotografi të postuar në Instagram nga Albani, ata shihen pranë njëri tjetrit të buzëqeshur, ku Albani është duke i falur Miramit një puthje në faqe, shkruan rtv21.tv

“Mirmengjesi”, kishte shkruar Albani krahas fotografisë së publikuar në Instagram.

Çifti për pushime kanë udhëtuar drejt ishujve Maldive.

Si fryt i dashurisë së tyre, në vitin 2015 ka lindur Amelia, e cila i ka dhënë atyre për herë të parë epitetin prindër. /21Media