Imazh i bukur familjar

Imazh i bukur familjar

Në familjen e çiftit të njohur shqiptar, Miram Cani dhe Alban Skenderaj para dy dite kishte festë.

Vajza e tyre, Ameli festoi ditëlindjen e tretë, Albani e Miriami për të kishin organizuar një festë të veçantë ku nga kjo festë ata përmes rrjeteve sociale i ndanë disa momente të këndshme.

Sot, Mirami në Instagram ka publikuar një fotografi shumë të bukur, në të cilën shihet ajo bashkë me Albanin dhe Amelin, shkruan rtv21.tv

Të veshura me fustane ngjyrë të kuqe, nënë e bijë po dukenn shumë bukur, teksa afër tyre është duke qëndruar Albani i veshur me shumë stil.

Këngëtarja e njohur, Miriam Cani dhe këngëtari Alban Skenderaj vite më parë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. /21Media